• Новак
Бурбери Усна И Образ Цут - # Портокалова Цвет 0. Оз Боја На Усни И Образи

Бурбери Усна И Образ Цут - Портокалова Цвет 0. Оз Боја На Усни И Образи

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Боја на усните и Образите : - мазната, жива текстура останува транспарентна на кожата, нежно замаглувајќи ги несовршеностите додека дава навлажнето чувство. Шесте нијанси беа инспирирани од расцутената англиска градина и ги ласкаат сите тонови на кожата. Бурбери Усна И Образ Цут - # 07 Портокал цвет 0.12 Мл Усна И Образ Боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката