• Новак
Геометриско-Синиот Ѕиден Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Геометриско-Синиот Ѕиден Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Овој Тренд Меѓународен Геометриско-Синиот Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Геометриско-Син Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката