• Новак
Тампа Универзитетот Колегиум Крива Задача Стол Со Спартанците Логото

Тампа Универзитетот Колегиум Крива Задача Стол Со Спартанците Логото

Rating 
DEN 1135.84

Достапност
Производот е достапен

Столот За Задачи На Универзитетската Крива Тампа Со Логото На Спартанците е задолжителен за сите обожаватели кои сакаат да ги поддржат Спартанците и дома или во канцеларија. Дизајниран со синтетичка кожа ergономски закривен грб и дишење на дното на седиштето за максимална удобност. Најдобро од сите лого патенти за вклучување и исклучување за бесконечно прилагодување. Тампа Универзитетот Колегиум Крива Задача Стол Со Спартанците Логото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката