• Новак
Момени Газни Глобален Тренд Област Килим

Момени Газни Глобален Тренд Област Килим

Rating 
DEN 2512.00

Достапност
Производот е достапен

Колекција полна со богати и безвременски дизајни, секој килим е израз на уметноста. Инспирациите за секој дизајн доаѓаат од вековните килими Казак, Хериз или Серапи. Овие килими повторно се замислуваат во топлина полипропилен за отпорност на дамки и долговечност со неверојатна вредност. Момени Ориентална Џунгла И Сафари Традиционална Област Килими, Црвена : Затворен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 100% Полипропилен. Висина На Купот : 0,37".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката