• Новак
Желба во ПРАШИНА-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

Желба во ПРАШИНА-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Желба Во Стилот На Прашина Б (1960) Еднострано, Украсно Печатење На Ѕиден Постер. Големината на хартијата е приближно 11 х 14 Инчи - 28см х 36см . Состојбата на оваа ставка е сосема нова - состојба на нане. Нема дупки или лента и никогаш не била обесена или прикажана. Големината на хартијата можеби не е точна затоа препорачуваме да чекате додека не го добиете постерот за да купите рамка. Оваа квалитетна репродукција прави одличен подарок и е совршена за врамување.АКТЕРСКА ЕКИПА : Рејмонд Бур, Марта Хјер, Џоан Бенет, Кен Скот, Брет Халси; ВО РЕЖИЈА на : Вилијам Ф.Клакстон; Желба во ПРАШИНА - ПОСТЕР (Стил Б) (11" х 14") (1960). Тип На Постер : Репродукција Печатење. Фото : Боите може да се разликуваат од вистинската ставка во зависност од поставките на вашиот монитор. Сите несовршености што може да ги видите на сликата на предметот, исто така, ќе бидат во постерот. Валани / Преклопени : Валани. Еднострано / Двострано : Сите постери се еднострани, освен ако јасно не наведува дека е двострано. Обработка на нарачки : сите завршени набавки може да траат до 2 до 5 Работни Дена за обработка пред испораката. Спакувани со бродови за нега во цврст армиран материјал за пакување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката