• Новак
Жкозпток Женски Тимови В-Вратот Тенок Костум Бизнис Блузи Работа Сетови, Црвена, Л

Жкозпток Женски Тимови В-Вратот Тенок Костум Бизнис Блузи Работа Сетови, Црвена, Л

Rating 
DEN 265.44

Достапност
Производот е достапен

Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Многу кул за носење, 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It изработена е од материјали, ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носењестил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината 3.Многу кул за носење, проверете Ја Големината : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16" Блузи Должина : 77см/30.31" Ракав : 60см/23.62" Половината : 74см/29.13" Должина : 114см/44.88" Колк : 100см/39.37" Материјал - овие женски модни тимови се изработени од висококвалитетен материјал, тренерките нема повредете ЈА КОЖАТА И ОДРЖУВАЈТЕ УДОБНОСТ ЦЕЛ ДЕН. Натпревар : Овие тимови се совршени за жени и дами, во пар со шик ѓердан и секојдневни патики, лесно се спаруваат со различни капачиња и чанти. Прилика : носењето на овие комплети за дневна облека може да одговара на многу места, како спорт, одмор, одмор, пешачење, одбојка, празнична. Лесно одржување - Нашата Дводелна Облека може да се пере во машина, што го олеснува грижата и одржувањето на нејзиниот квалитет за подолго носење. Забелешка : ве Молиме проверете ја Нашата Табела Со Големини пред да нарачате. Секое прашање ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе одговориме со 48 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката