• Новак
Завеси за затемнување Дупчица Тиква Јаворов Лист 3Д Дигитално Печатење Стерео Завеси За Затемнување Завеси Топлинско Изолирана Просторија Затемнувачки Завеси За?

Завеси за затемнување Дупчица Тиква Јаворов Лист 3Д Дигитално Печатење Стерео Завеси За Затемнување Завеси Топлинско Изолирана

Rating 
DEN 639.20

Достапност
Производот е достапен

Завеси за дупки што Добивате : 2 панели по пакет со дупчица, секој панел е 30" ширина x 68 " должина (75cm x 170cm), вкупна големина : 60"W x 68"L (150cm x 170cm). Различни големини се достапни. Ние ќе продолжиме да обезбедуваме 5000+ различни видови завеси за прозорци со различни модели на печатење.Нашите Завеси во Спалната соба се дизајнирани со модерни модели кои ја даваат приватноста на вашиот дом и ви овозможуваат удобно спиење.Внатрешниот дијаметар на секоја громета е 1,6 инчи( 4 см), може да се закачи на завеси или римски. Лесно за закачување и непречено лизгање.Висококвалитетни Материјали : нашата 100% полиестерска мека свиленкаста дополнителна издржлива ткаенина обезбедува целосна приватност, изолирајте ја вашата спална соба од летните горештини и зимскиот студ. Тоа нема да исчезне долго време и исто така може да обезбеди ЕФЕКТ НА HD печатење.Упатства за нега : Овие Завеси нема да ви предизвикаат непотребна вознемиреност. Овие шарени завеси може да се мијат во машина или рачно да се мијат во ладна вода, да се закачат за да се исушат и не мора да се грижите дали ќе избледите. Пеглајте на ниска температура, не избелувајте и не сушете.Завеси За затемнување : Овие завеси за заштеда можат да блокираат 70-80% од уличните светла и сончевата светлина, УВ зраците. Совршен за деца доцна спиење и попладневни дремки. Заштитете ги куќите од загадување со бучава и температурни флуктуации. Може да се користи за украсување на вашата кујна, спална соба, студентски дом, хотел, канцеларија, вила, дневна соба, трпезарија, внатрешен и надворешен простор. HTBUSC Затемнување Завеси Дупчица Тиква Јаворов Лист 3 D Дигитално Печатење Стерео Завеса Затемнување Завеси Топлинска Изолација Соба Затемнување Завеси Заштеда На Енергија Супер Мека 150x170cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката