• Новак
Пред-Сопственост Медвел Женска Големина 27в Фармерки

Пред-Сопственост Медвел Женска Големина 27в Фармерки

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Оваа пред-сопственост ставка е како нова и во одлична состојба. Како Ново. Големина 27В. Дечко, дечко. Дечко. Темно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. Мустаќи. 27.0 "Инсем, 10.25" Пораст, 28.5 " Половината. 94% Памук, 5% Полиестер, 1% Еластан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката