• Новак
Јубнлви Машки Есенски И Зимски Волнен Џемпер Тркалезен Пуловер На Вратот Долна Кошула Сите Соодветни Високи Врвови На Вратот

Јубнлви Машки Есенски И Зимски Волнен Џемпер Тркалезен Пуловер На Вратот Долна Кошула Сите Соодветни Високи Врвови На Вратот

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Пол : мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што добивате : 1 х врв. Мантил за капут За Мажи Зимски Машки Волна Двоен Капут Зимски Капут Со Качулка Мажи Долги Палта За Мажи Зимска мода табела : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 59см/23.23" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 100cm/39.37" рамо : 43cm/16.93" ракав : 61cm/24.02" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 104cm/40.94" Рамо : 45СМ/17.72" ракав : 62см/24.41" Должина : 71см/27.95"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 108см/42.52" РАМО : 47СМ/18.50" ракав : 63см/24.80" должина : 73см/28.74" : вашето задоволство е нашиот успех,ЌЕ СЕ ЧУВСТВУВАТЕ ДОБРО ЗА НАШАТА ПОСТ - УСЛУГА!Дајте Ни Шанса, дајте Ви Поголема Веројатност! Плус Големина Зимски Долги Машки Палта Зима. Пуштајќи Го Вашиот Внатрешен Шармантен Со Овој Капут Со Цврста Боја. Со Својата Трендовска Силуета На Кутии И Уникатен Дизајн На Исечени Рабови, Можете Да Ја Прилагодите Долната Врвка За Подобро Вклопување. Мода И Убава. Големи И Високи Машки Зимски Палта Палто Волна. Повод : Секојдневно Носење За Пролет, Winter Засилувач Зимски Голем И Висок Капут Плус Големина Машки Палта. Полиестер Грлото Палто Зимски Машки Капут.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката