• Новак
Модвеј Брегот Без Раце Надворешен Двор Алуминиумски Стол Во Сребрен Портокал

Модвеј Брегот Без Раце Надворешен Двор Алуминиумски Стол Во Сребрен Портокал

Rating 
DEN 1919.84

Достапност
Производот е достапен

Уживајте во вашиот двор или слободно време во дворот со силниот И издржлив Стол Без Раце на Надворешниот Двор На Брегот. Направено со елоксирана четкана алуминиумска рамка и црни пластични капачиња за стапала што не означуваат, Столот Без Раце на Брегот На Дворот е опремен со еластично платно од ткаенина тестирано да трае низ сите временски услови. Надворешниот Стол на Брегот ги надополнува вашите секојдневни собири со изглед и функционалност на која можете да се потпрете. ОСВЕЖУВАЊЕ НА ДВОРОТ-Ажурирајте го вашиот двор или трем со поканувачки стол на отворено. Без напор приспособете ги потребите на вашиот надворешен простор со мебел одличен и за забава и за релаксација. ОТПОРЕН НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - со модерен инспириран дизајн, овој стол без внатрешен двор има издржлива анодизирана алуминиумска рамка која е отпорна на вода и УВ за години надворешна употреба. Современ СТИЛ - Чистите линии, впечатливите агли и елегантниот профил го подобруваат модерниот изглед на овој стол без раце на отворено. Колекцијата На Брегот отвора бескрајни конфигурации за да одговараат на секоја пригода. ИЗДРЖЛИВ тапацир-Препуштете се на добро време додека уживате во сигурна удобност. Бледнеат и отпорни на вода, перничињата обложени со пена имаат навлаки за ткаенина што може да се перат во машина за лесно одржување. Мерења-Совршена за двор, двор или покрај базен, Колекцијата на Брегот е одлична за забавна или тивка релаксација. Капацитет На Тежина На Столот : 331 Фунти. Димензии : 25 "Л х 27.5" В х 23.5 " Х.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката