• Новак
Јумилав Жените Дише Стилски Рамен Круг Пети Удобно Лизгање На Повик Еден Чевли Жена Удобност Обувки

Јумилав Жените Дише Стилски Рамен Круг Пети Удобно Лизгање На Повик Еден Чевли Жена Удобност Обувки

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5-9см/3.4-3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" Големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 еу : 39.5 ЦН : ДОЛЖИНА 255 СТАПКИ : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9" големина : 42 Сад : 9,5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 ДОЛЖИНА НА стапалото : 26СМ/10,2" широк СТАПАЛО : 10см/3,9" женски чевли мода Погодна за одење на отворено,забава,слободно време,ЗАБАВА,РАБОТА,СВАДБА И ДРУГИ прилик СЦЕНИ : ВНАТРЕШЕН И НАДВОРЕШЕН,МОДА,рекреативен стил : удобен,Секојдневен,едноставен пол : жени, пакет за девојки : 1 пар женски чевли(не вклучувајќи кутија за чевли) чевли за жени и мажи куќа слајдови туш чевли. Жените Туш Чевли Бања Чевли Куќа Чевли Не Се Лизга Чевли. Апостолките лесно се виткаат и виткаат и се чувствуваат удобно. Нелизгачки Женски Танга Сандали Секојдневни Летни Чевли на Плажа. Облечете се Или Облечете Се : Спарете се Со костим за капење и завиткајте сончев ден на плажа или сарафан и додатоци за секојдневно ноќно излегување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката