• Новак
Хадсон Бебе Новороденче Кадифен Комбинезони, Розова Божиќ Светла, 0-Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Кадифен Комбинезони, Розова Божиќ Светла, 0-Месеци

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Хадсон Бебе плишаните комбинезони се удобни и пријатни за надворешно и внатрешно носење. Нашите плишани комбинезони имаат забавни 3д дизајни со качулка, совршени за време на игра, време на приказна, Ноќта на Вештерките и забави. Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, нашите комбинезони прават без врева, лесно искуство со облекување. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Забавни дизајни СО качулка ОД 3д животни на кадифен комбинезон. Направено со 100% кадифен ткаенина. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен кадифен комбинезон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката