• Новак
Предна Прошетка Жени Хеланки Со Цврста Боја Тренингот Јога Тесни Панталони Лесни Каприс Тенки Фит Хеланки

Предна Прошетка Жени Хеланки Со Цврста Боја Тренингот Јога Тесни Панталони Лесни Каприс Тенки Фит Хеланки

Rating 
DEN 191.20

Достапност
Производот е достапен

Опис : . Пол : Жени, Жени, Дами, Девојки. Стил : Женски Спортски Панталони Долги Панталони Бодикон Панталони. Тип На Шема : Цврста Боја . Боја : Црвено Вино, Жолт Леопард, Црн Леопард, Црна, Светло Сива, Темно Сива, Темносина, Кралска Сина, Бела, Виолетова, Црвена, Црвена Роза, Сино Езеро, Темно Зелена (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65% Полиестер 35% Памук. Должина : Должина На Глуждот. Половината : Низок Појас. Сезона : Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Спорт, Теретана, Активен, Фитнес. . Карактеристики : . 1. Околу Перформансите и Разноврсноста : овие секојдневни панталони се задолжителни главни во секоја женска гардероба, овие атлетски спортски панталони се одлични за се одење на џогирање или само опуштање низ куќата. 2. Удобен Мек Материјал : овие женски панталони за вежбање се изработени од мека ткаенина што дише и ви овозможува удобност, нуди мазни перформанси со ниско триење, совршени за трчање, џогирање, тренинг, теретана, фитнес, тренинг итн. 3. Тенок Фит И Дизајн : Еластичниот струк формира совршено вклопување за речиси секоја големина на половината. 4. Лесна Грижа Со Поголема Погодност : бидејќи овие стилови се чистат во машина, чистењето е секогаш безгрижно и лесно. . Содржина На Пакетот : . 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени). . Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Хеланки Со Цврста Боја, Еластични Панталони За Јога На Половината, Сите Сезони Модни Секојдневни Спортски Панталони. Материјал-65%Полиестер, 35% Памук. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Секојдневен еластичен струк, фитил од влага, секојдневен и удобен. Натпревар-Овие панталони за жени префектираат да носат со патики за лесен ансамбл. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие панталони совршени за секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката