• Новак
Стерилит Галон Пластични Складирање Тоте, Темно Индиго

Стерилит Галон Пластични Складирање Тоте, Темно Индиго

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Искористете го тој простор за складирање во подруми, гаражи или тавани со цврста линија На Туф1 Од Стерилит. Tuff1 totes функција издржливост и сила за дополнителен мир на умот дека содржината ќе остане безбедно складирана внатре. Стерилитните Торби Од 30 Литри Туф1 прават одлично решение за складирање на материјали за кампување, спортска опрема и сезонски предмети во попредизвикувачки средини. Направени од полиетилен, овие торби се цврсти и отпорни на удари дури и при постудени температури, што ги прави идеални за поактивни потреби за складирање. Контурните крајни панели и интегрираните рачки овозможуваат удобно држење при носење. Длабоките вдлабнати капаци овозможуваат безбедно натрупување на повеќе торби за ефикасно користење на вертикалниот простор, додека канализираните ѕидови и дебелиот армиран раб обезбедуваат дополнителна цврстина и цврстина. Вкупна Собрана Големина : 30 "х 20" х 17 1/8". Температура и отпорен на удари, идеален за употреба во гаражни, тавански или подрумски области . Туф1 Торбите се одлично решение за складирање на материјали за кампување, спортска опрема и сезонски предмети . Контурните крајни панели создаваат интегрирани рачки за полесно кревање . Индексираните капаци нудат безбедни можности за редење за ефикасно користење на вертикалниот простор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката