• Новак
Сандали За Жени Ретро Лесни За Дишење Шупливи Обични Сандали Влечки Со Дебели Прсти Со Дебели Прсти Кафеави

Сандали За Жени Ретро Лесни За Дишење Шупливи Обични Сандали Влечки Со Дебели Прсти Со Дебели Прсти Кафеави

Rating 
DEN 493.44

Достапност
Производот е достапен

Јотами Дома, Облека и Чевли. Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !. Пребарување Клучни Зборови : . облека, костум, облека, униформа, палто, јакна, пригушувач, ракета, џемпер, блуза, Т-маица, панталони, фармерки, кратки панталони, појас, панталони, панталони, singlet, прав грб, хулахопки, фармерки, јакна, половината-палто, дресови, мини-здолниште, запушен jaket, долна облека, градник, divingde, пижами, westerm-стил на облека, униформа, костим, пливачки костум, sportwear, униформа, облека, гардероба, облека, навика, готови облека, облека, градот алишта, двоен-гради костум, се одговараат, да се облекува, прилагодена одговараат, три-парче костим, униформа, комбинезони, формално облекување, tailcoat, утрото грб, вечер фустан, фустан грб, опашки, nightshirt, вечера јакна, frock грб, туника, overcoat, грб, topcoat, крзнено палто, три-четврт грб, прав грб, ментл, наметка, овча јакна, јакна, anorak, duffle грб, аспиратор, muff, housecoat, облекување gown, краток облекување gown, bathrobe, nightgown, nightdress, pyjamas, џеб, lapel, монтажни јака, крило јака, V деколте, sleeve, ткаенината, buttonhole, маица, блуза, маичка, вест, undershirt, поло кошула, џемпер, кратки ракави џемпер, roll-џемпер, круг-џемпер, костум, облека, ансамбл, јакна, панталони, фармерки, кратки панталони, knickers, knickerbockers, протези, појас, здолниште, поделени здолниште, сплит здолниште, underskirt, долна облека, underclothes, гаќи, панталони, гаќи, corselet, останува, корсет, waistcoat, girdle, чорапи, подвезици, suspender појас, чорапи, хулахопки, леотар, капење водови, костим за капење, костим за капење, костим за капење, бикини, престилка, чевли, сол, пета, чипка, подигање, влечки, сандала, платно чевли, јаже soled чевли, ракавици, вратоврска, лак вратоврска, капа, капа, beret, headdress, turban, природна ткаенина, памук, свила, волна, лен, синтетички ткаенини, acryl, полиестер, најлон, worsted, кашмир, обрасци, tartan, plaid, точка, линија 【Сандали 】 : удобно лесни и меки,не се лизга единствена,дише обвивка. ●Висококвалитетен Материјал q : удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. `+ Стилот● : Модата ве прави попривлечни.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката