• Новак
Уорка Удобно Разноврсно Копче Со Кратки Ракави Летен Врат На Екипажот Цветен Печатен Памук Коноп Секојдневни Женски Маици Нане Зелена

Уорка Удобно Разноврсно Копче Со Кратки Ракави Летен Врат На Екипажот Цветен Печатен Памук Коноп Секојдневни Женски Маици Нане

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Уорча Сонце-Екипаж Вратот Памук Коноп Лето Разноврсна Копче Краток Ракав Обични Цветни Печатени Женски Маици Нане Гринуорка Женски Летни Лежерни Кошули со Кратки Ракави лабава маица елегантна а-линија цветни печати боемски добро Се Вклопува, удобна ткаенина и сече, може да биде многу облечена или може да ја облече. Можете да го облекуваат со фенси накит или да бидат повик со. некои станови! Може да биде облечен нагоре или надолу. Навистина добро се мие со малку потребна грижа. [Внимание] : за цветната кошула, "Цветниот Принт" е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секоја кошула, но тие дефинитивно се направени од иста ткаенина со шема. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. Основни вредности на Uorcsa : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки За Нега На Ткаенина Во кина Измијте Ладно Одделно Нежен Циклус Само Белило Без Хлор Доколку е Потребно Исушете Го Сувото Ниско Отстранување Веднаш Изладете Го Железото доколку е потребно. Дополнителни Спецификации : Бои : Нане Зеленило : XXXXLSeason : Пролет, Fall Gender : Womens Occasion : Дневно, Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Линиски Сув Пакет : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Пребарување на клучни зборови : здраво кошули за жени дизни преголеми кошули за жени црни јаки кошули за жени 80 с кошули за жени риби кошули за жени под оклопни кошули за жени св пети дневни кошули за жени плус големина орли кошули за жени цинч кошули за жени хемо кошули за пристап до пристаниште женски обични маици за жени тесни кошули со долги ракави за жени западни маици кошули за жени универзални студиски кошули за жени долги бели кошули за жени. Големина на табелата : (XXXXL )Големина : S - - - - Големина. : Мали - - - - САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 39,37"Ракав : 8,86" - - - - Должина : 26,38 " Големина : М - - - - Големина. : СРЕДНО - - - - САД : 6ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Биста : 41,34"Ракав : 9,06" - - - - Должина : 26,77 " Големина : Л - - - - Големина. : Големи - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 43,31"Ракав : 9,25" - - - - Должина : 27,17 " Големина : XLГолемина. : Х-Голем - - - - САД : 10ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 40Биста : 45,28"Ракав : 9,45" - - - - Должина : 27,56 " Големина : ХХЛГолемина. : XX-LargeUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 47.24"Sleeve : 9.65"Length : 27.95"Size : XXXLSize. : 3 X-LargeUS : 14UK : 18EU : 44Bust : 49.21"Sleeve : 9.84"Length : 28.35"Size : XXXXLSize. : 4 X-LargeUS : 16UK : 20EU : 46Bust : 51.18"Sleeve : 10.04"Length : 28.74"Size : XXXXXLSize. : 5х-Голем - - - - САД : 18ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22ЕУ : 48Биста : 53.15"Ракав : 10.24" - - - - Должина : 29.13".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката