• Новак
вендунид карго панталони жени Топла Зима Тесни Дебели Волнени Панталони Панталони хеланки панталони за жени

вендунид карго панталони жени Топла Зима Тесни Дебели Волнени Панталони Панталони хеланки панталони за жени

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : Слободен - - колкови : 85-110см/33,46-43,31" - - ДОЛЖИНА : 89см/35,04" Хеланки За Жени Карго Панталони Жени. Жените Топло Зимски Тесни Дебели Волна Панталони Панталони Leggings Features : 1.Material : Polyester.No Проѕирната Ткаенина не само што е мека, удобна,еластична, туку и дише, погодна За Зима.2.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Маргаритка,Еластична, Секси, Блиска, Топла. 3.Плус дизајн повеќе чувајте топло што, Соодветната Јакна Или Џемпер Се добар избор. 4.Едноставен И стилски Дизајн, Огромно истегнување и удобност е посоодветен за јога, теретана, трчање, вежбање, секојдневно носење или други спортови, тие ќе бидат ваш мудар избор. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење Мачки : Должина На Топли Ракави : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката