• Новак
Inktastic Го Сакам Мојот Папи На Месечината И Грбот Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Inktastic Го Сакам Мојот Папи На Месечината И Грбот Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Го Сакам Моето Папи До Месечината И Грбот Боди За Бебиња се одличен начин да ја покажете вашата непоколеблива љубов кон членот на вашето семејство! Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Го Сакам Мојот Папи На Месечината И Назад Доенчиња Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Бели И Црни 18 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. семејство дедо дедо дедо ѕвезди едно парче новороденче ползавец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката