• Новак
Резервоарот Врвот За Жени Лабава Вклопуваат Графички Лето Градиент Боја Печатени V Вратот Чипка Елек Жените Без Ракави Блузи Повик Лето

Резервоарот Врвот За Жени Лабава Вклопуваат Графички Лето Градиент Боја Печатени V Вратот Чипка Елек Жените Без Ракави Блузи

Rating 
DEN 224.64

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Лето. Пол : Жени. Должина : Редовно. Јака : V вратот. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Резервоари. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.43" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 94см/37.01" Должина : 67см/26.38"Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 98см/38,58" Должина : 68см/26,77"Големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 102СМ/40,16" должина : 69см/27,17" жени лето без ракави градиент боја печатени V ВРАТОТ чипка резервоарот блузи Повик елек врвови. резервоарот врвот за жени со вграден градник мулти пакет. женски резервоари со вградена градник култура. врвови без ракави за жени секојдневен летен памук. жените без ракави врвови мулти пакет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката