• Новак
Разигран Цветен од Валери Винерс

Разигран Цветен од Валери Винерс

Rating 
DEN 355.68

Достапност
Производот е достапен

Разиграниот Цветен Од Валери Винерс (18 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Игрива Цветни Од Валери Винерс-Точка # VARPDXVE2321.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката