• Новак
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Ксишеп Женски Костими За Капење, Женски Нов Моден Сплит Костим За Капење Секси Секојдневен Бикини Костим за Капење за Жени * * * ЗАБЕЛЕШКА : нашите трошоци за испорака се наплаќаат врз основа на вистинската тежина. Колку повеќе производи купувате во рамките на една нарачка, толку е поевтина вистинската цена за испорака. Добредојдовте на шопинг!***1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите2.Рачното мерење може Да излезе Од 1~3см Разлика Големина Детали(1"=2,54 см)Големина Табела : Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 64-68см/25,20-26,77" Половината : 64-68см/25,20-26,77" Колк : 74-78см/29,13-30,71" Големина : м големина : средни сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 Биста : 68-72см/26,77-28,35" ПОЛОВИНАТА : 68-72СМ/26,77-28,35" хип : 78-84см/30,71-33,07" големина : л големина : големи сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 72-76см/28,35-29,92" половината : 72-76см/28,35-29,92" Колк : 84-88см/33,07-34,65" големина : xl големина : x-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 76-80см/29,92-31,50" половината : 76-80см/29,92-31,50" колк : 88-92см/34,65-36,22" големина : 2хл големина : Хх-Големи Сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 80-84см/31,50-33,07" половината : 80-84см/31,50-33,07" хип : 92-96см/36,22-37,80"спецификации : Бренд : xisheepseason : сите seasongender : женски повод : одмор, пливање, базен, Плажа Партија, Кампување, Трчање на ПЛАЖА или ДРУГА ПРИГОДА.Материјал : Најлон; spandexkey карактеристики На Xisheep Женски Костими За Капење : Најлон; Spandex. ●Материјал●Најлон; Спандекс. Изработена од мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, добра еластичност и пропустливост, удобна и издржлива за долготрајна употреба. ●Костим За капење ● Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате тенок, секси и уникатен, ви покажува повеќе ласкави. ●Моден Дизајн ● Овој костим за капење во бикини за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Ве молиме Имајте Предвид Дека силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред нарачката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката