• Новак
Мвеомтд Фитнес Женска Јога Трчање Тренингот Спортски Хеланки Панталони Јога Панталони Компресија Јога Панталони Сива

Мвеомтд Фитнес Женска Јога Трчање Тренингот Спортски Хеланки Панталони Јога Панталони Компресија Јога Панталони Сива

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони Белешка : Материјал : Тип На Полиестерпетер : Солидокација : Лежерна Дебелина : Стандарден моден дизајн,, висок квалитет!Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Пол : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот сезона : Лето,зимска табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60см/23.62" : 84см/33.07" Должина : 89см/35.04"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64см/25.20" : 88см/34.65" Должина : 90см/35.43"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68см/26.77" : 92см/36.22" должина : 91см/35.83"големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Половината : 72СМ/28.35" : 96см/37.80" должина : 92см/36.22"големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.92" : 100см/39.37" должина : 93см/36.61" пол : жени. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи). Материјал : Полиестер. Моден Дизајн,, Висок Квалитет!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката