• Новак
илиогеrenchови Палта За Жени, Жени Двојно Руно Кадифен Капут Ревер Со Долги Ракави Еднобојно Копче Надолу Со Џебови Елегантни Зимски Топли Долги Јакни Од Кардиган

илиогеrenchови Палта За Жени, Жени Двојно Руно Кадифен Капут Ревер Со Долги Ракави Еднобојно Копче Надолу Со Џебови Елегантни

Rating 
DEN 952.16

Достапност
Производот е достапен

Женска Боја Шал Јака Руно Палто Елегантна Долга Палто Долна Облека Јакни лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева. Кашмир и волнена ткаенина, со џебови од двете страни, е најдобриот избор За повеќето Луѓе Сезона : Season,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврст Стил : Лежерна должина На Ракавот : Долги Ракави Одговара : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женски Материјал За Палто : палтото е изработено од полиестер, меко на допир, удобно и дише за носење, лесен И издржлив, лесен за чистење И сушење, не е лесен За собирање Или деформирање, соодветната Еластичност Ја Прави Близу До Вашата Кожа, Не Премногу Затегната Или Лабава, Давајќи Ви Удобно Искуство При Носење. Дизајн : оваа облека е лабава и топол дизајн, дури и во студената зима, може да го намали губењето на телесната температура, да ја подобри термичката ефикасност. Перење : може да се користат машини за Перење, но се препорачува нежно миење раце за да се намали веројатноста за деформација. Големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за најточна големина. Ние сме Во азиска големина, погледнете ја табелата со големини пред да нарачате . Ако сакате да бидете полабави, ве молиме извршете големина нагоре. Благодарам! Сите други прашања, само контактирајте не слободно. јакни спакувани надолу јакна женски дожд палто зимски јакни за жени исечени тексас јакна за жени јакни со качулка за жени тексас јакна женски блејзер јакна бела пуфер јакна жени женски јакна со патент женски зимски палта јакна бела исечена јакна ј2к јакна со патент женско палто вештачко палто женски палто женски јакни лесни женски јакни со кратки ракави женски јакна јакна жени плус големина жени руно патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката