• Новак
Коњ Прстен Стерлинг Сребро Рачно Изработени Ранчот И Родео Накит Потковица Дизајн

Коњ Прстен Стерлинг Сребро Рачно Изработени Ранчот И Родео Накит Потковица Дизајн

Rating 
DEN 495.84

Достапност
Производот е достапен

Дали сакате Потковици инкрустирани со скапоцени камења? Ве молиме испратете ми порака за Правење На Сопствени Цел!!! 925 Сребрен Прстен Стерлинг сребрен прстен со силуета на коњска глава и Потковица од секоја страна. Мерења на прстенот : 7/16 од инч широка тежина : Големина 13 е 8,8 грама, тежината варира во зависност од Големината. Коњ Прстен 925 Стерлинг Сребрена Рачно Изработени Ранчот И Родео Накит Потковица Дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката