• Новак
Langwyq Плус Големина Жени V - Вратот Крпеница Повик Маица Туника Блузи

Langwyq Плус Големина Жени V - Вратот Крпеница Повик Маица Туника Блузи

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Материјал : . 60% Полиестер+35% Вискоза+5% Спандекс; тоа добро направени со кожата-пријателски ткаенина,. дише и мала тежина и мека, удобна на вашиот допир! . доволно е долго за да ги покриете колковите и добро да го скриете стомакот, ќе сакате да додадете во вашата гардероба и да носите во топло време. Функција : . маици со плус големина, класична туника за вратот v, краток ракав, еднобојна, лесна,. лабави секојдневни памучни врвови, толку удобни секси и слатки.лабаво вклопување, погодно за повеќе форми на телото. Прилики : . Оваа основна маица е погодна за излегување, работа, забави, шопинг итн. може да се користи и како долна кошула дома,овие маици со кратки ракави може да се носат сами во лето и пролет . или може да се носи во fall и зима со вашата омилена јакна за да се загрее. В Вратот. Кратки Ракави. Плус Големина Врвови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката