• Новак
Женско Еднобојно Здолниште, Полутелесно Надуено Здолниште, Петслојно Здолниште Со Лента

Женско Еднобојно Здолниште, Полутелесно Надуено Здолниште, Петслојно Здолниште Со Лента

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Женско Еднобојно Здолниште, Полутелесно Надуено Здолниште, Петслојно Здолниште Со Лента Опис1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.2. Повод : овој секојдневен фустан со маица е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.3. е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст стил на Боја : лежерна должина : Долга : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Миење Раце и машинско перење што ќе добиете : 1 Женско Здолништеизеусукеквајстленгм683666-110см/25.98-43.31"65см/25.59"Л8103874-130см/29.13-51.18"66см/25.98" Size : MUS : 6 UK : 8 EK : 36 Waist : 66-110cm/25.98-43.31"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 10 EK : 38 Waist : 74-130cm/29.13-51.18"Length : 66cm/25.98" Табела Со Големини : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕК : 36 Половината : 66-110см/25,98-43,31 "Должина : 65см/25,59" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕК : 38 Половината : 74-130см/29,13-51,18" Должина : 66см/25,98" висококвалитетно здолниште за удобно носење. Дизајнот е модерен и лесен за совпаѓање со различни врвови. Различни бои или големини можат да бидат избрани за да ги задоволат потребите на повеќето луѓе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката