• Новак
Додавање Гориво На Огнот Печатење На Постер-Тревор Кол

Додавање Гориво На Огнот Печатење На Постер-Тревор Кол

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Додавањето Гориво На Отпечатокот На Огнениот Постер-Тревор Кол (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Додавање Гориво На Огнениот Постер Печатење-Тревор Кол (36 х 24).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката