• Новак
Инктастичен Орегон Баба Ми И Дедо Ме Сакаат Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

Инктастичен Орегон Баба Ми И Дедо Ме Сакаат Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Мојата Баба и дедо во Орегон ме сакаат симпатична Бебешка Лигавче за внуци. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Инктастичен Орегон Баба Ми И Дедо Ме Сакаат Бебе Лигавче Унисекс Хедер И Црна Една Големина. Мојата баба и дедо во Орегон ме сакаат Бебе Лигавче. Орегон внук или внука подарок облека од баби и дедовци. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. патување одмор држави облека новороденче hws.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката