• Новак
Автомобил Хауба Налепница Моторот Покритие Отпорни На Гребење Налепница Одговара ЗА JL -

Автомобил Хауба Налепница Моторот Покритие Отпорни На Гребење Налепница Одговара ЗА JL -

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Налепница За Автомобилски Аспиратор Капакот На Моторот Отпорен На Гребење Налепница Одговара ЗА JL 2018-2019спецификација : Состојба : 100% Бренд Newitem Тип : Материјал За Налепница На Аспиратор : ABSColor : како што е прикажано на сликата : Одговара ЗА JL 2018-2019 Список На Пакети : 2 x Налепница За Аспиратор Изработена од квалитетен АБС материјал, цврста и издржлива. Едноставна инсталација, нема потреба од комплицирани алатки. Заштитете ги површините на хаубата на автомобилот од гребнатини. Дарежлив и стилски, персонализирајте го изгледот на автомобилот. Убава декорација одговара ЗА JL 2018-2019.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката