• Новак
Hhei_k женски 9-пантално обичен лабава лабава половината памучна постелнина широки нозе долги панталони со џебови

Hhei_k женски 9-пантално обичен лабава лабава половината памучна постелнина широки нозе долги панталони со џебови

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Womenенски 9-пантален обичен лабава лабава половината памучна постелнина широка нога долги панталони со џебови, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржливо за вашиот Gym2. Тешкиот дизајн ви овозможува да вежбате попогодно3.Факција Дизајн ве тера да изгледате поладно4.Вод. срце! И удобно, не можете да тргнете наопаку со овој неверојатен симпатичен врв! 6. Одгледувајте се за секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : лето, пролет, паѓач : Womenените пригода : Casualmaterial : Полиестерска шема Тип : Печатење стил : Casual должина : Reguler Fit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow How : Lach Lood, висат или линија суво што ќе добиете : 1xwomen pantanssizewaisthilthents64-84cm/25.20-33.07'''116cm/45.67'108cm/42.52''m70cm/28.35.35 -35.43''123cm/48.43''109cm/42.91''L80-98cm/31.50-38.58''130cm/51.18''110cm/43.31''XL88-106cm/34.65-41.73''137cm/53.94''111cm/43.70 '' Xxl96-114cm/37.80-44.88''144cm/56.69''112cm/44.09''xxxl104-122cm/40.94-48.03'''151cm/59.45'113cm/44.49 ' 33.07'''hip : 116cm/45.67'''l должина : 108cm/42.52''size : Mwaist : 72-90cm/28.35-35.43''Hip : 123cm/48.43''l должина : 109cm/42.91''size : lwaist : 80- 98cm/31.50-38.58''Hip : 130cm/51.18''Length : 110cm/43.31''Size : XLWaist : 88-106cm/34.65-41.73''Hip : 137cm/53.94''Length : 111cm/43.70''Size : XXLWaist : 96-114cm/37.80-44.88''Hip : 144cm/56.69''Length : 112cm/44.09''Size : XXXLWaist : 104-122cm/40.94-48.03''Hip : 151cm/59.45''Length : 113cm/44.49 '' Табела со големина : Големина : S Weist : 64-84cm/25.20-33.07 '' Hip : 116cm/45.67 '' Должина : 108cm/42.52''Size : M Weist : 72-90cm/28.35-35.43 '' Hip : 123cm /48.43 '' ?? ткаенина е лесна, брза суво, малку еластична, дише и удобна, ве одржува ладно и свеж -Гова најважни . ?? Добро дизајнирана еластична лента за половината со влечење, флексибилно и бесплатно прилагодување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката