• Новак
Замена на Батеријата за hyosung GT250, R CC Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли-12V, 12AH, UB-YTX14-BS

Замена на Батеријата за hyosung GT250, R CC Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли-12V, 12AH, UB-YTX14-BS

Rating 
DEN 1916.00

Достапност
Производот е достапен

5-Пакет Замена На Почетната Батерија за 2009 Година Hyosung GT250, R 250 CC Фабрика Активирана, Без Одржување, Батерија За Мотоцикли - 12v, 12 AH, UB-YTX14-Bspleash забелешка : ова е почетен Дел за замена на Брендот На Батеријата, А не производ OEM. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Со Почетна Батерија. Замена На Батеријата за 2009 Хјосунг ГТ250, Р 250 КУБИКА; Количина : 5 Батерии. Фабрички Активирана, Без Одржување, Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Подготвени за инсталирање. Нема потреба да додавате киселина. Протекување слободен, запечатени дизајн спречува корозија. Една Година Гаранција, Напон : 12 V, Капацитет : 12А. Почетна Марка На Батеријата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката