• Новак
Каталем Женски Чевли Широка Ширина Обичен Мек Танц Асакучи Чевли Женски Сјај Цврсти Чевли Чевли Во Боја Женски Сандали Без Потпетици сребро 6.5

Каталем Женски Чевли Широка Ширина Обичен Мек Танц Асакучи Чевли Женски Сјај Цврсти Чевли Чевли Во Боја Женски Сандали Без Потпетици

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Чевли Широка Ширина Обичен Мек Танц Чевли Асакучи Женски Сјај Цврсти Чевли Чевли Во Боја Женски Сандали Без Пакет За Потпетици : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)специфики На Предметот : ве Молиме кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Зголемување Високо : Забелешка : бојата на моделот варира. обем : Ношо Пета Висока : 3см/1.18"Стил На Пети : Метод На Тркалезно Затворање : Елатичен бендгендер : Женски/Женски Ѓон Материјал : Пустил : Секојдневен, Моден Платформа Висина : 1см/0.39" Материјал : Пупер Материјал : Пухел Висок Стил : рамна должина : Сега Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли,Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Единствен Материјал : Гума Точка Специфики : . Горниот Материјал : СТП. Пол : Жени/Девојче. Влошка Материјал : СТП. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката