• Новак
Екена Милворк 2W 16D 16 H Традиционален Челичен Држач, Недовршен

Екена Милворк 2W 16D 16 H Традиционален Челичен Држач, Недовршен

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Инсталирањето е ветре со претходно дупчат дупки. Челикот ја задоволува побарувачката за урбан, индустриски или рафиниран стил и декор на фарма. Челикот обезбедува трајна, цврста поддршка со неверојатна привлечност и добро се држи во влажни подрачја. Веднаш надградете ја просторијата со импресивни отворени полици или модернизирана поддршка под кабинетот. Создадете впечатлив контраст против темно дрво или боја. Дизајнирајте имајќи го предвид вашиот личен стил и внесете радост во вашиот простор со најголемата колекција на челични загради достапни на пазарот денес. Совршен за апликации на маса, кабинети и полици. Претходно дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Најсовремени дизајни во различни големини. Висококвалитетниот тежок метал од 1/4 инчи нуди издржлива, цврста поддршка. Уникатни и модерни дизајни за сите стилови на декор. Достапно во различни специјализирани рачно насликани завршетоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката