• Новак
К Контрола Рака Черупка Одговара изберете: 2003-VOLVO XC90, 2002-VOLVO S60

К Контрола Рака Черупка Одговара изберете: 2003-VOLVO XC90, 2002-VOLVO S60

Rating 
DEN 9200.00

Достапност
Производот е достапен

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, чаурите за контрола на раката на МООГ даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. ВИСОКО ПРЕЦИЗЕН ИНЖЕНЕРИНГ Оптимизиран За тивко работење и отпорност на абење, сол, нечистотија на патот и масла. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетни еластомерни соединенија за издржливост и перформанси при возење. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетни еластомерни соединенија за издржливост и перформанси при возење. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ НА ОЕ Дизајниран Да одговара или да ги надмине барањата на ОЕ. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката