• Новак
Уникатен Разбој Плочка Матри Решетка Тепих Сива Слонова Коска 3 '3 Круг Геометриски Крајбрежните Совршен За Трпезарија Влезот Кревет Соба Детска Соба

Уникатен Разбој Плочка Матри Решетка Тепих Сива Слонова Коска 3 '3 Круг Геометриски Крајбрежните Совршен За Трпезарија Влезот

Rating 
DEN 1024.00

Достапност
Производот е достапен

Донесете ред и софистицираност во вашиот дом со колекцијата Матрични Решетки. Сложените геометриски обрасци и даваат на колекцијата Матрични Решетки несомнено модерна, високотехнолошка атмосфера, додека ладните сиви и блуз позајмуваат софистицираност и ја спречуваат да биде препотентна. Високиот 1/2" купот додава дополнителна удобност совршен за спална соба или дневна соба. Геометриски шарени сива и слонова коска килим. Машина направена со среден куп; тркалезна форма. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Килимот има дијаметар од 3,25 стапки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката