• Новак
Тексас Ренџерс Шејкер Купот

Тексас Ренџерс Шејкер Купот

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Вие сте во теретана за да испиете голтка од протеинот, кога ќе сфатите дека вашите сакани Тексас Ренџерс имаат игра и не носите празнична облека. Наместо да се менувате, обидете се да го замените вашето здодевно шише со овој дух Тексас Ренџерс шејкер куп за лесно да ја повторите гордоста на вашиот тим во текот на денот! Оваа издржлива чаша доаѓа со капак за завртки и има Технологија За Акција, дизајнирана да ја оптимизира вашата мешавина за совршена мазна текстура. Тоа е совршен начин да го истакнете вашиот непобитен дух На Тексас Ренџерс! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Капак за завртки без гумена заптивка. Измешајте, истурете и чувајте ги сите во истиот сад. Печатена графика. Материјал-ПЛАСТИКА ОТПОРНА НА КРШЕЊЕ НА ДУРАПЛЕКС. Увезени. 100% протекување слободен. Лесен и пренослив. Официјално лиценциран. Држи прибл. 28 мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката