• Новак
Фил Срце Љубов Кекс Зема Топперс-Сет од 6

Фил Срце Љубов Кекс Зема Топперс-Сет од 6

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Покажи се! Донесете го завршниот допир на вашите кулинарски креации со овие избори за кекси Од Графика и Многу Повеќе. Избраниот дизајн е 1,6" (4,1 см) во ширина и е отпечатен на акрилик безбеден за храна. Вклучувајќи го и лудиот избор во форма на клекнување, горниот дел е 3,2" (7,9 см) во вкупна висина-совршена големина за да ги истакнете вашите кекси, без да го украдете центарот на вниманието од вашата рачна работа. Графика И Повеќе производ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката