• Новак
Стискајте ги девојките што влечат плетени фармерки на половината, големини со 4-6x

Стискајте ги девојките што влечат плетени фармерки на половината, големини со 4-6x

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Супер-меките фармерки го прават стилизирањето на вашата мала мода на ветер. Овие фармерки со плетен половината за стискање нудат симпатичен обичен изглед за лесен облекување и удобност. Повлечете плетена половината. Супер-мек тексас. 54% памук/28% полиестер/17% рајон/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мека влечење на фармерки за девојчиња од стискање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката