• Новак
Уникатни поволни цени за женски ракав чиста цветна чипка кардиган

Уникатни поволни цени за женски ракав чиста цветна чипка кардиган

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Се одликува со форма на ракав од 3/4, отворен фронт и чиста ткаенина од цвеќиња од чипка. Ласкава чипка по полите и убава цветна шема ставаат прилично детали на нашиот врв, што го прави совршен за дневен состанок или ноќна ноќ. Конструирана во класична силуета со грмушка, ова шармантно парче има придобивки од отворен врат и елегантни три четвртини флејти ракави со лушпи. Пар со омиленото здолниште за без напор и шик изглед. Прилики : Викенд за време на викендот, шопинг, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот се носи во големина XS (висина : 5'7 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 3/8 инчи, колк : 33 7/8 инчи, тежина : 100 фунти). Мешање (во инчи ) Меѓународна големина градите ширина на рамото Вкупна должина - - 33 7/8 14 1/8 - 16 1/4s 35 7/8 14 5/8 - 16 1/2m - 37 3/4 15 16 7/8 L - - 41 - 15 3/4 - 17 1/8xl 44 1 /8 16 3/8 - 17 3/8 повеќе стилови , Повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за женски 3/4 ракави чиста цветна чипка кардиган 80% полиестер, 15% најлон, 5% спандекс. Увезен . Пар со омиленото здолниште за без напор изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката