• Новак
Цртан Филм Креативна Мачка Фрижидер Магнет Декоративна Мачка Кукла Фрижидер Налепница Домашен Декор Магнетна Налепница Канцелариски Материјал Играчка

Цртан Филм Креативна Мачка Фрижидер Магнет Декоративна Мачка Кукла Фрижидер Налепница Домашен Декор Магнетна Налепница Канцелариски

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : . 1. Тродимензионално гравирање, релјефен ефект, силно стерео. 2.3 Д печатење, бојата на бојата е полна, во основа нема избледување. 3. Силната адсорпција, магнетот на задниот појас, може да се адсорбира во површината на секој железен производ. 4. Магнетната површина е голема, а јачината на фрижидерот не е лизгава. Спецификации : . Материјал : Смола + Магнет. Боја : како што покажува сликата. Тип : мачка кукла фрижидер налепници. Големина : 6.5 * 2.5 * 1.5 км. Тежина : 0,01 кг. Место на потекло : Кина. Вклучен пакет : . 1*налепници за фрижидер за кукли За мачки Добра изработка : контрола на Процесот, извонредност, добра работа, нула дефекти. Мода : Мешавина во класични елементи. Практично : Едноставен за употреба, висока практичност, едноставен и дарежлив. Висок квалитет : со совршен квалитет за создавање зимзелена марка. Имајте емоции : Фалсификување производи со вистински чувства, создавајќи квалитет со љубов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката