• Новак
Рамка За Слика Дрво Црна Рамка Рамки Акрилно Стакло 10

Рамка За Слика Дрво Црна Рамка Рамки Акрилно Стакло 10

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

Дрвена рамка, вистинско Проѕирно стакло предно лице до 20 инчи и акрилно плексичко стакло за која било големина од 20 инчи до 48 инчи . 42х10 Рамка За Слика Црна 42х10 Рамка 42 х 10 Рамки За Постери Полирање Акрилно Стакло 42 х 10.Карактеристикаобразовајте ги вашите најценети слики, фотографии од телефонски слики, отпечатоци од постери, фотографија, сликарство, диплома, уметнички дела, рамка за постери.42х10 рамка за слика за вашиот домашен декор за да ја комплетирате вашата ѕидна уметност. Врамете ја вашата уметност во нашата Рамка за Слики 42х10 која е подготвена да виси на вашиот ѕид. Оваа Модерна рамка за фотографии од 42" х 10 " е совршена за секоја просторија во вашиот дом. Вниманието кон дизајнот, материјалите, безбедноста и конструкцијата е наш приоритет. Њу Џерси Базирани слика рамка продавница за сопствени кадрирање. Прилагодете ја оваа модерна рамка со вашата омилена Уметност, филмски постер, црно-бели прилагодени отпечатоци од фотографии или дизајн на ѕиден декор на колаж со рамки за постери. Нашата Рамка за Слики 42 х 10 Е Направена Во САД Со Модерен Дизајн На Меморија Со Седиште Во хасбрук хајтс со квалитетен дрвен материјал. Дома внатрешни декоративни ѕид рамка декор за вашата дневна соба спална соба кујна трпезарија бар бар хотел ресторан канцеларија декор. Изработени од обликување на рамка за слика од борово дрво, сецкани, залепени, заковани, вистинско стакло застаклување и подлога од плоча од јадро од пена, наменети да висат вертикално или хоризонтално.Модерната продавница За рамки За Дизајн На Меморија се гордее со квалитетот и изработката на нашите дрвени производи за кадрирање слики. Рамките за фотографии ги слават вашите најценети семејни спомени, свадбени слики, семејни слики со најдобар пријател или нова слика за бебиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката