• Новак
Кафеав Фурнир Ширина На Рамката За Слика Од Вистинско Дрво

Кафеав Фурнир Ширина На Рамката За Слика Од Вистинско Дрво

Rating 
DEN 1870.08

Достапност
Производот е достапен

Рачно изработена Рамка За Слики Од Кафеаво Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Мерење На Вкупните Димензии на Рамката Од 20х23 Инчи Измерете 23, 25х26, 25 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,625 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,375 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Плоча Од Пена Без Киселина поддршка, и Виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 20х23 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката