• Новак
Голем Лотос Дрво Мини Топка Цврсти Тркалезни Монистра САМОСТОЈНО Сликарство Резба Занает Додатоци Без Дупка

Голем Лотос Дрво Мини Топка Цврсти Тркалезни Монистра САМОСТОЈНО Сликарство Резба Занает Додатоци Без Дупка

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Со Аксифакторифицирање од Пазарот На Џојбај.Опис r. r. збир на тркалезни топчести зрна со дијаметар од 3 см се совршени за изработка на монистра за накит или други занаетчиски проекти. Тие можат да се користат за да се направи една прекрасна ѓердан, нараквица или било накит парче или може да се користи за домашна декорација цели, или во основа нешто што може да мислам на.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Дрво . р. - Материјал : лотос дрво.р. - Големина : околу 3 х 3 х 3 см.р. - овие мали дрвени монистра се направени од природно цврсто дрво од лотос, кое не е лесно да се распадне и деформира . р. - еднобојна мушка, за да направите сопствен накит во стил.тие можат да се користат за изработка на прекрасен приврзок за ѓердан, синџир на нараквици или кое било парче накит или може да се користат за украсување на домот, или во основа се што ќе помислите.р. - добар подарок за вашите пријатели кои сакаат САМ, ќе им се допадне многу.р. - Мазна површина дрвени монистра ЗА самостојно сликање и пишување занает. Овие мали дрвени монистра се направени од природно цврсто дрво од лотос, кое не е лесно да се распадне и деформира. |Еднобојна мушка, за да направите сопствен накит во стил. |Тие можат да се користат за правење прекрасен приврзок за ѓердан, синџир на нараквици или кое било парче накит или може да се користат за украсување на домот, или во основа се што ќе помислите. |Добар подарок за вашите пријатели кои сакаат САМ, ќе им се допадне многу. |Мазна површина дрвени монистра ЗА самостојно сликање и пишување занает.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката