• Новак
Л лбс. Капацитет во. во. во. Прилагодлив Лаптоп Столб-Црна

Л лбс. Капацитет во. во. во. Прилагодлив Лаптоп Столб-Црна

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Поставете го вашиот лаптоп на correctономски точна висина за оптимална удобност. Висина прилагодлива од 4 на 6 инчи во 0,5 во чекори. Слотови во платформа помогне да се задржи лаптоп вентилирани. Функцијата за управување со кабли ги одржува жиците организирани. Компатибилен со докинг станици. Поддржува до 20 килограми. Висина прилагодлива од 4" до 6" во 0,5" чекори. Ладење слотови во платформа помогне да се задржи лаптоп вентилирани. Капацитет на тежина тестиран за поддршка на 20 килограми. Компатибилен со докинг станици. Продадени како 1 Секој. Висина прилагодлива од 4" до 6" во 0,5 " чекори. Вклучува странични полици за додатоци и адаптер ЗА Држачот ЗА Документи 3М DH445 (се продава одделно). Ладење слотови во платформа помогне да се задржи лаптоп вентилирани. 13 во. х 13 во. х 2 во. Капацитет на тежина од 20 килограми. Компатибилен со докинг станици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката