• Новак
Затемнување на Вендел Громет Топ затегнување на завесите, 54 95

Затемнување на Вендел Громет Топ затегнување на завесите, 54 95

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Донесете модерен свеж дизајн на вашите прозорци со затемнувањето на декор Вендал, обложен панел за завеса на прозорецот. Панелите се карактеризираат со привлечен печатење quакард и исто така обезбедуваат придобивки за намалување на бучавата за намалување на придобивките - овластени за блокирање до 98,9% од дојдовниот светлосен врвен третман. Се вклопува во шипка за завеси до 1,65 "во дијаметар. Завесата шипка се продава одделно. Секоја табла мери 54" во ширина. 1 панел по пакет. Поддршка од сива и бела пена. 51% полиестер 49% памук. Направено во Мексико.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката