• Новак
Цилиндар на робови на спојката

Цилиндар на робови на спојката

Rating 
DEN 485.60

Достапност
Производот е достапен

Цилиндер за робови на спојката Лук, Слабениот цилиндер на спојката е идеална висококвалитетна замена на оригинална опрема што се произведува за да се исполнат или надминуваат спецификациите на ОЕ за вклопување, форма и функција. Карактеристики и придобивки : Премиум оригиналната замена на опремата обезбедува перформанси и сигурност произведени за да се исполнат спецификациите на ОЕ Лук спојката на робовите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката