• Новак
Мелроза Аве, вегански кожен дејст на глуждот, блок -потпетица на пета Сандал

Мелроза Аве, вегански кожен дејст на глуждот, блок -потпетица на пета Сандал

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Модерната и свежа блок-потпетица со низок профил ги прават овие слајд сандали од авенијата Мелроус, задолжително. Најдобриот дел? Тие се направени од 100% веганска кожа! 2 "блок -потпетица. Прилагодливо затворање на тока за совршено вклопување. Управувани табани за голема удобност. 100% вегански велур. Увезен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката