• Новак
Homeo Twin Platform Storage Cred Read Cred Rame со две фиоки и табла, еспресо

Homeo Twin Platform Storage Cred Read Cred Rame со две фиоки и табла, еспресо

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : . Поминете ги ноќите во удобност со оваа стилска и функционална дрвена рамка за кревети од платформата за кревет за кревет. Вклучувајќи атрактивна глава и подножје, рамка за кревети за платформа за складирање има чисти заоблени линии, оваа дрвена платформа за кревети за платформа. е и убава и функционална. Дрвената платформа за кревети со близнаци вклучува две преголеми фиоки за складирање на елегантни тркала. Современа рамка за кревети со големина на близнаци со дополнително складирање и дизајн на цело дрво, оваа модерна рамка за кревети со големина на близнаци е изградена за да трае . Кадин дрвена платформа за кревети за кревети, рамка за кревети за кревет со две фиоки и табла, модерна рамка за кревети со големина на близнаци, За деца возрасни, еспресо. Спецификација . Главна боја : еспресо. Главен материјал : цврсто дрво. Димензии на производот. Собраната должина (внатре) : 79,50. Собрана ширина (внатре) : 41,70. Собрана висина (внатре) : 37,50. Тежина (lbs) : 76.00. Големина на пакетот. Должина (внатре) : 80.71. Ширина (внатре) : 17.91. Висина (внатре) : 4.33. Тежина (lbs) : 80,47 дрвени близнаци платформа за кревети со 2 големи фиоки на мазни кастери, овој кревет за платформа е идеален за одржување на најважните работи за спалната соба, како што се чаршафи, перници или ќебиња чисти и уредни. Со дополнителен простор за складирање низ фиоките, ова е исто така совршено за вашите чевли или дури и куфери. Три стопери под креветот ги спречуваат фиоките да трчаат амок . со софистицирана, едноставна силуета и чисти линии, оваа дрвена рамка за кревети со двојна платформа со глава ќе работи добро со кој било декор или мебел во вашиот дом и совршено се меша со вашата соба, без разлика дали е возрасен, девојче или момче . душекот за кревети во кревет за складирање (не е вклучен) ќе биде добро поддржан и вашата телесна тежина ќе биде рамномерно дистрибуирана за одлично искуство за спиење. Уживајте во практичноста и неспоредливата леснотија на употреба што доаѓа со оваа дрвена големина дрвена модерна рамка за кревет со големина на близнаци. Растојание од SLAT : 5.4 ". Овој кревет за складирање на платформа за близнаци е дизајниран да трае некое време. Сите делови од дрвената рамка за кревети за платформа за близнаци се засилени со висококвалитетен хардвер. Со четири нозе изработени од цврст бор, рамка за кревети за кревет во кревет има рамка за кревет за кревет Одличен капацитет за тежина и помага да се задржи креветот цврсто и без тресење . со упатства за лесно читање и јасно обележани компоненти, модерната рамка за кревети со големина на близнаци со фиоки и глава е лесна за поставување. Во целост димензии на модерната големина на близнаци близнаци Рамка за кревет (со исклучок на таблата) : 79,5 "x 41,7" x 37,5 "(L x W x H). Душекот не е вклучен. Капацитет на тежина : 275 фунти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката