• Новак
Топло Нејасни Играчки Морски Живот 3Д Визир, Деца Возрасти и нагоре

Топло Нејасни Играчки Морски Живот 3Д Визир, Деца Возрасти и нагоре

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Производот е достапен

Истражуваат светот Со Топла Нејасни Играчки 3Д Гледачот. Морскиот Животен пакет вклучува три дискови полни со шарени, детални фотографии од морскиот живот. Притиснете ја рачката надолу за шарени, детални фотографии од 21 слики од морскиот живот. Содржи 3 дискови. Возраст-8 и повеќе. Топло Нејасни Играчки 3Д Прегледувач, Морски Живот : Притиснете ја рачката надолу за да напредувате фотографија. Шарени, детални фотографии од 21 слики од морскиот живот. Содржи 3 дискови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката