• Новак
Стедлер Боја Молив NC Брои PEFC

Стедлер Боја Молив NC Брои PEFC

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Препуштете се на вашата уметничка страна со Моливот ВО Боја НА Стедлер НЦ 12-Брои Пакет. Со богати и живописни бои на располагање, добивате многу опции за скицирање цртежи, лавра или сериозни уметнички дела. Овој пакет со моливи во боја е идеален за редовни уметници, без разлика дали се напредни или почетници. Дури и ако не сте уметник, сепак можете да се забавувате користејќи го овој сет за да цртате слики или скици во вашето слободно време. СТЕДЛЕР Обоени МОЛИВ NC 12-Брои 100% PEFC : Идеален За редовни уметници, почетник или напредни. Исто така корисни за не-уметници кои само сакаат да лавра или скица. Погоден за деца и возрасни. Охрабрете ги децата да цртаат на млада возраст. Секое пакување содржи 12 опции за боење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката